Arvot ja toimintafilosofiamme Yhteystiedot Palaute
 
Autoleasing palvelut:
Yksityisille
Yrityksille
scandiarent
Lyhytaikaiset vuokraukset:
Vuokraukset suomeen >
Vuokraukset ulkomaille >
Kalustohaku:
Voit hakea laajasta mallistostamme sopivaa ajoneuvoa ja jättää tarjouspyynnön.
Siirry kalustohakuun >

Tarjouspyynnön voi jättää myös toiveiden pohjalta ja etsimme teille ehtojanne vastaavan mallin. Tarjouspyynnöt >
Se suomalainen
Autoleasingyhtiö!
 
Yhteystiedot
 
Yrityssopimukset ja autoleasing tarjoukset
Rantaperkiönkatu 1 A, 33900 Tampere
Liiketoimintajohtaja Timo Raimovaara (fi, en, se, de)
Puhelin: +358-(0)600-550099
Sähköposti: leasing@scandiarent.fi
timo.raimovaara@scandiarent.fi
Automyynti ja osamaksusopimukset
Rantaperkiönk. 1 A, 33900 Tampere
Kalustopäällikkö Sami Laurila (fi, en, de)
Puhelin: +358-(0)50- 3595 825
Sähköposti: automyynti@scandiarent.fi
sami.laurila@scandiarent.fi
Sijaisauto- ym. vuokraukset
ScandiaLeasing PL 9, 33900 Tampere
Liiketoimintajohtaja Timo Raimovaara (fi, en, de, se, )
Puhelin: +358 - (0)600 55 00 99
Sähköposti: liiketoimintajohtaja@scandiarent.fi
timo.raimovaara@scandiarent.fi
Kiinteistöjen myynti ja vuokraus
Rantaperkiönkatu 1 A, 33900 Tampere
hall.pj. Heikki Laurila
Puhelin: 050-50 50 017
Sähköposti: heikki.laurila@scandiarent.fi, mainoffice@scandiarent.fi
kiinteistot@scandiarent.fi
Kansainvälinen laskutus
Heli Tuomela
Puhelin: 358-(0)45-6749489
Sähköposti: rentbooking@scandiarent.fi
mainoffice@scandiarent.fi
 
Copyright © Scandia Leasing, 2009 - 2017
Suunnittelu : Tujaus Oy